Vrijwel alles, superruim appartement, zwembad is goed bevallen bij de kinderen.
August 2025 - Bram v.
Zeer ruim appartement. Fijn dat we 1,5 week tevoren nog konden kiezen voor het appartement op de begane grond. Daardoor hadden de kinderen de mogelijkheid om zelf naar buiten te gaan. We hebben volop genoten van het ruime terras en de mooie tuin
June 2025 - J. v.
Schoonheid, ruimte, rust, eigen balkon, basisvoorzieningen zoals wc papier, linnen,vuilniszak, koffie apparaat,vaatwastabletjes,eindschoonmaak
May 2025 - Rene S.
Ligging, zwembad, appartement
May 2025 - Winnifred N.
Mooi ruim appartement waar we ook met hulpmiddelen makkelijk in de badkamer konden zijn
April 2025 - Alice H.
Prachtig appartement voor 11 personen. Alles was er behalve aantal messen en vorken wat heel snel werd opgelost!
April 2025 - gea b.
No review left
March 2025 - Paula M.
De combinatie met de tickets voor de Fjoertoer. De centrale ligging. De flexibele inchecken optie zodra het appartement schoon is.
March 2025 - Francine S.
Het was er heerlijk rustig. Lekker rustig in het zwembad en sauna,s. Alles op loop afstand bereikbaar.
July 2024 - Trees B.
Alles.
June 2024 - eloise s.
Wellness Luxe accommodatie met doorkijk van de keuken naar de woonkamer wat erg prettig is. Zo ben je toch lekker samen maar heeft iedereen een eigen plekje.
April 2024 - Maaike v.
No review left
February 2024 - Ludi H.
Zwembad
December 2023 - Iris B.
We hebben genoten van het ruime appartement..Met 10 personen is het ruim genoeg, zodat je elkaar niet gaat irriteren, als je er een midweek zit. Ook hebben we genoten van het zwembad en de sauna. Het appartement ligt mooi dicht bij Midsland en bij het strand.
October 2023 - Janneke F.
No review left
October 2023 - Jolanda B.